Bağımlılıkla Mücadelede Mora Terapi Nedir?

[speaker]

Makaleyi Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz

Maddenin çevresine yaydığı elektromanyetik alandaki frekansların tedavi amacıyla kullanılmasını sağlayan mora veya mora terapi, bir tür biorezonans yöntemidir. Herhangi bir maddeye olan bağımlılığın kontrol edilmesi ya da söz konusu bir bağımlılıktan vazgeçilmesi için sıklıkla uygulanan mora tedavi, kişinin vücudunda oluşan ve etrafa yayılan elektromanyetik frekansların, tekrar aynı kişi üzerinde iyileştirme amacıyla kullanılmasıdır.

Mora Terapi Neye İyi Gelir?

%91 oranında memnuniyet sağlayan mora terapi, hemen her türlü istenilmeyen alışkanlığın kontrol altına alınması ya da tamamen ortadan kaldırılması için kullanılır. Sigara ve alkol kullanımının yanı sıra, karbonhidrat, çikolata, şeker ve gibi kişinin kendisini tutmaksızın tüketmesine neden olan pek çok alışkanlığın ortadan kaldırılmasında etkilidir. Ayrıca, tedavi sırasında enerjetik nötrlenme gerçekleştiğinden vücudun daha sağlıklı olmasını ve toparlamasını da sağlar. Mora terapi frekans silme işlemi ile istenmeyen bağımlılıklardan kurtulmak mümkün olabilir. Bu tedaviye ek olarak, mora renk (color) gibi işlemlerle kişinin duygusal durumu güçlendirilebilir.

Mora Terapi Nasıl Uygulanır?

Mora terapi yönteminde istenmeyen bağımlılıkların ortadan kaldırılması birkaç farklı yöntemle uygulanır. Kişinin cilt yüzeyine elektrotların bağlanmasının yanı sıra kurtulmak istediği maddenin bir örneği de mora terapi cihazının ilgili bölgesine yerleştirilir. Mora’ya özel bir filtreleme yöntemi sayesinde kişinin vücudundan elde edilen frekans, sabit fazlı olarak ayna görüntüsüne dönüştürülür. Elde edilen bu frekans kişinin vücuduna tekrar gönderilir. Gönderilen frekanslar, içerdikleri bilgiyle vücut sistemine müdahalede bulunur. “Mora terapi, hangi hastalıklara iyi gelir?” sorusunun yanıtı oldukça geniş bir yelpazede yer alır. Bağımlılığın yanı sıra akut ya da kronik ağrılarda, akut hastalıklarda, hatta alerjilerde ve bazı kronik hastalıklarda kullanılabilmektedir. Bir mora terapisti belli bir hastalık grubunda uzmanlaşmayı da tercih edebilir.

Mora Terapi ile Frekans Silme ve Yükseltme Nedir?

Sıklıkla sorulan sorulardan biri de “Mora terapi nasıl tedavi eder?” sorusudur. Mora tedavi, vücuttan ve vücut dışı maddelerden alınan frekansların kullanımıyla gerçekleştirilir. Vücuttan alınan frekansların kullanılması veya farklı bir deyişle hastalığın olduğu bölgeden alınan anormal frekansların silinmesi, pek çok hastalığın tedavisinde uygulanabilir. Enerjetik problemin ortadan kaldırılmasıyla birlikte enerji meridyenindeki blokaj kaldırılır. Böylece var olan kronik ya da akut ağrılar da ortadan kalkar. Zararlı madde frekansının silinmesi işlemi için maddenin kendisi kullanılır. Bağımlılık tedavisi için kullanılan bu yöntemde vücutta bulunan yabancı maddelerin frekansı vücuttan silinir. Böylece bu maddelere karşı fiziksel ihtiyaç ortadan kalkmış olur. Frekans yükseltme işlemi ise homeopatik ilaç frekanslarının vücuda yüklenmesi olarak tanımlanabilir. Duygusal problemlerin varlığında kullanılan frekans yükseltmenin yanı sıra renk tedavisi ile hastaya uygun renk belirlendikten sonra duygusal durumu değiştirilebilir. Bu işlem de vücuda bağlanan elektrotlarla yapılır.

Mora terapi hakkındaki tüm sorularınız için 444 4 776 no’lu telefondan ya da sağ alt köşede yer alan Online Destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Hekimler

Sağlık Rehberi