Hakkımızda

 

Özel Mediliv Tıp Merkezi olarak hastalarımıza, hasta yakınlarına ve tıp merkezi içinde çalışan tüm görevlilerin haklarına saygı duyacak şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hastamızın beden yönünden, psikolojik ve sosyal açıdan tam bir iyilik halini sağlamak amacıyla yeni nesil cihazlar ile güncel bilimsel yaklaşımları kullanıyoruz.

Merkezimizde çalışan tüm personeller gerekli oryantasyon eğitimlerini almış, gerekli donanıma, bilgi ve becerilere sahip profesyonellerdir. İnsan hakları doğrultusunda çalışan görevlilerimiz, hasta ve hasta yakınlarına saygıyla ve hoşgörüyle yaklaşmakta; sorunlarına en kısa süre içerisinde çözüm bulabilmektedir. Temel etik ilkelere ve değerlere önem veren merkezimiz çalışanları, sorumluluklarının bilincinde olan ve işlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan meslek elemanlarıdır.

Özel Mediliv Tıp Merkezi olarak hastamızı bir bütün olarak ele almakta, hastalığın tanı ve tedavisinde gerekli olan tüm donanımı sunmaktayız.

Merkezimiz olduğu yerde durmak yerine daha ileriye ve aydınlığa ulaşmak için disiplinli ve sıkı şekilde çalışmaktadır. Sağlık hizmetleriyle ilgili olarak araştırmalar yapılmakta ve literatürde yer alan bilgiler de incelenmektedir. Çağa uygun olan teknolojik cihazlar, değişim ve gelişim gibi olgular merkezimizin ilerlemesine katkıda bulunan olgulardır.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ”Beni Türk hekimlerine emanet ediniz.” sözündeki güven duygusunu ve sorumluluk aşılayan vurgusunu her daim anımsayarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve hastalarımızı sağlıklı yaşamlarına döndürmek için koordine olmuş şekilde, sevgiyle ve disiplinle işimizi yapıyoruz.