Misyon ve Vizyon

Misyonumuz:

İnsan haklarına, değerlerine ve etik ilkelere önem vererek bütün insanların sağlıklarına kavuşmaları için çalışmak, sağlıklarını korumaktır. Temel amacımız sağlığın kazanılmasını sağlamaktır. Bunun için hastanede çalışan bütün ekibimizle birlikte koordine şekilde çalışır, hasta memnuniyetine büyük bir önem veririz. Sağlık hizmetiyle her zaman yanınızda olmak; ihtiyacınız olduğu anda derhal müdahale etmektir.

Vizyonumuz:

Mediliv Tıp Merkezi olarak gururla, bilimsel ve çağdaş yaklaşımlarla ve sürekli gelişen yapımızla ülkemizi dünyada da temsil etmek ve evrensel çapta örnek alınan bir hastane olmaktır. Hasta memnuniyetini her zaman en yüksekte tutmak ve hastalarımızın sosyal, psikolojik ve fiziksel açıdan her daim iyilik halinde olmaları için her zaman bağlılıkla çalışmaktır.

Değerlerimiz:

Herhangi bir ayrım yapmadan bütün insanlara değer vermek ve saygı duymak en büyük değerimizdir.

Güven ilkesi hastanemiz için oldukça önemlidir. İnsanların güvenlerini sarsmamak, istedikleri kalitede sağlık hizmeti sunabilmek ve beklentilerini karşılamak için çalışırız.

Hasta ve hasta yakınlarına saygı gösteren hastanemiz, kurum içinde çalışan ekibe de saygı göstermekte ve haklarını korumaktadır. İş ahlakı ve etik kurallara önem veririz.

Olduğumuz yerde durmak veya geriye gitmek yerine daima ileriyi hedefleriz ve gelişim için her türlü çabayı gösteririz.

Dürüstlük ilkesi de hastanemiz için önem verilen bir değerdir. Hasta, hasta yakınları ve çalışanlarımızın yararını sağlamak için çalışmakta, insan memnuniyetine değer vermekteyiz.

Koordine edilmiş takım çalışmasına özen göstererek kurum içindeki birlikteliğin ve emeğin düzenlenmiş olmasına dikkat ederiz.