Şikayet Politikası

Olumsuz bir eleştiri daha güçlü ve kalıcı adımlar atılmasını sağlar. Bu nedenle değerli hasta ve hasta yakınlarının, herhangi bir eleştirisi ya da şikayeti bizler için oldukça önem taşımakta; yapılan bu eleştirilere hassasiyetle yaklaşmaktayız.

Merkezimizin ilgili bölümü yapılan eleştiriyi detaylıca incelemekte ve nedenleri iyice saptamaktadır. Hasta veya hasta yakınları tarafından iletilen görüşler, ilgili bölümün yöneticileriyle değerlendirilmekte ve soruna en kısa süre içinde en kalıcı çözümler bulunmaktadır.

Hasta ve hasta yakınlarının görüşleri, merkezimizin daha etkili hizmet sunması yolunda atılan adımlardır. Bu yüzden her bir kişinin olumlu veya olumsuz görüşü merkezimizin kalitesini yükseltmekte; istenen hizmetin daha çabuk yerine getirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca hasta memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan merkezimiz, iletilen görüşler yoluyla memnuniyeti daha fazla arttırmaktadır.

İletilen görüşlere değer veren ve  hizmet kalitesini arttırmak için çalışan merkezimiz, görüşlerin değerlendirilme sonucunda alınan kararları görüş sahibine de iletmekte ve süreçten haberdar olmasını sağlamaktadır.

Merkezimizde bulunan ”Hasta İlişkileri Bölümü” iletilen tüm eleştiri ve görüşleri dikkatle incelemekte ve konuya önem vermektedir. Görüşleriniz bizim için çok değerli ve önemlidir. İletmek istediğiniz görüşünüzü dilerseniz web sayfamızdan gönderebilirsiniz. Yüz yüze görüş belirtmek istiyorsanız Hasta İlişkileri Bölümüne müracaat edebilir, merkezimizin bekleme salonlarında yer alan değerlendirme anketlerini doldurabilir veya telefonla da görüş bildirebilirsiniz.

İlettiğiniz görüşler hem sizin açınızdan hem de merkezimiz ve hastalarımız açısından önem taşımaktadır. Bu nedenle görüşlerinizi bize bildirmeniz merkezimizin daha hızlı gelişmesinin önünü açacaktır.